O Punťalce

Úvod O Punťalce

Něco o Punťalce….


Pro začátek třeba: Proč zrovna Punťalka?

Mohlo by se zdát, že to bude mít něco společného s „puntíky“, ale omyl! To jsem taky kdysi byla malá holčička a když jsem chtěla poslouchat pohádku „O žabce Kuňkalce“, přejmenovala jsem ji na Punťalku. Tatínek se toho chytil a ještě dlouuuuho se mi doma říkalo Punťalka.


Jinak jsem naprosto obyčejná ženská, se dvěma dětmi mužského pohlaví. Díky nim jsem pár let zpátky oprášila háček a háčkovala nejdříve hlavně čepičky, protože třeba topíky a šatičky kluci moc neunosí…pak přišly na řadu hračky. Nejdřív podle kupovaných návodů a s nasbíranými zkušenostmi, jsem začala psát návody vlastní.

V podstatě celou mou tvorbu a dokonce nějaké návody zdarma najdete na MIMIBAZARU.Až jsem jednou k narozeninám dostala šicí stroj. Původně jen na nějaké „rovné“ šití, jako zahnout klukům kalhoty apod. Pokračovalo to oblečením, jako byla pyžamka, školkové kalhoty, kloboučky. Na hračky samozřejmě přišla také řada. Pak už začaly kabelky a peněženky.Díky skvělé paní učitelce Bellet, jejímu časopisu a on-line kurzům, jsem se dostala až do fáze, kdy zvládnu vytvořit i vlastní střih a návod.


No a nakonec… Na dovolené si necháte nakreslit pejska pouliční malířkou a jak tak na ten obrázek doma koukáte, řeknete si, že to také zkusíte. A před prahem padesátky zjistíte, že vám to kreslení jde :-)


Pokud jste dočetly (pánové prominou) až sem, moc vám děkuji a těším se, že třeba právě od vás nám brzy přijde objednávka.


Přejeme příjemný nákup!


                          Za Punťalku.czAlena Navrátilová (Punťalka)

                                                                                                      

Copyright 2015 - 2023 © Punťalka.cz